fbpx

Dietetyka

Żywienie dzieci i dorosłych

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

facebook instagram

Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy

[fusion_text]

play-1568430_640

Program „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” zajmuje się żywieniem najmłodszych.

Mogą z niego skorzystać żłobki i przedszkola na terenie całej Polski. Zapisując się do programu mają dostęp do materiałów edukacyjnych lub mogą podjąć współpracę z edukatorem żywieniowym, czyli dietetykiem wyszkolonym przez ekspertów ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Instytutu Matki i Dziecka,  który zanalizuje jadłospis placówki, przeszkoli personel z zakresu żywienia maluchów i pomoże wprowadzić zdrowe zmiany. W programie bierze udział już ponad 2400 placówek z całej Polski.

Dlaczego program skierowany jest własnie do żłobków i przedszkoli? Ponieważ dzieci spożywają tam 70-75% swoich posiłków. Dlatego tak ważna jest ich jakość!

Jestem edukatorem żywieniowym programu Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy na terenie Torunia i okolic. Chcesz zorganizować warsztaty? Zadzwoń: 796 639 792, napisz do mnie na adres: maria@zdrowieodkuchni.info lub wypełnij poniższy formularz:

    Więcej o programie przeczytasz na oficjalnej stronie:

    Partnerzy programu:

     

    [/fusion_text][sharing tagline=”Udostępnij” tagline_color=”” title=”” link=”” description=”” pinterest_image=”” icons_boxed=”” icons_boxed_radius=”4px” color_type=”” box_colors=”” icon_colors=”” tooltip_placement=”” backgroundcolor=”” class=”” id=””][/sharing]