O mnie i o stronie

Zdrowie od kuchniMiło, że trafiłeś w moje strony. Mam na imię Maria i jestem dietetykiem. Prowadzę warsztaty o zdrowym żywieniu w Toruniu i okolicach oraz przyjmuję indywidualnych pacjentów w gabinecie.

Żywienie jest moją pasją, gotowanie również.

Choć nie jestem mistrzem wypieków, ani nie umiem ściśle trzymać się nawet sprawdzonych receptur, to gotuję zdrowo i wkładam w gary swoje serce. Lubię prostą i sezonową kuchnię roślinną.

Jako dietetyka, interesuję mnie przede wszystkim żywienie kobiet w ciąży, mam i małych dzieci, aspekty zdrowotne diet wegetariańskich oraz profilaktyka żywieniowa.  Inspiruje mnie metoda Baby-led weaning oraz medycyny tradycyjne. Staram się jednak nie chować do żadnej szufladki i kieruję się oficjalnymi wytycznymi i zaleceniami ekspertów od spraw żywienia.

Przez tą stronę chcę dzielić się rzetelną wiedzą na temat odżywiania, a czasem pokazywać nieszablonowe podejście do tematu. Pojawią się tu czasem też przepisy.

Jestem edukatorem żywieniowym programu Zdrowo jemy zdrowo rośniemy, współtworzę stronę www.wegeblw.pl, współpracuję z poradnią dietetyczną Mój dietetyk Toruń, w której przyjmuję jako dietetyk dziecięcy.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować zadzwoń pod numer: 796 639 792, napisz na adres: maria@zdrowieodkuchni.info lub wypełnij poniższy formularz:

Leave a Reply

Udowodnij, że jesteś człowiekiem. Z maszynami nie rozmawiam ;) *