Baby-led weaning w PIGUŁCE

Baby-led weaning, Bobas lubi wybór, BLW

To metoda rozszerzania diety niemowląt, która daje dużo swobody i rodzicom i dzieciom. Niemowlęta mają niesamowity instynkt, który pozwala im już od pierwszych dni życia  jeść to, co potrzebują i dokładnie tyle, ile potrzebują – dlatego karminy je „na żądanie”. Po 6 miesiącu życia, gdy przychodzi czas na rozszerzanie diety o pokarmy stałe nie tracą tej zdolności. Pozwólmy im kontynuować samodzielne jedzenie!

BLW w pigułce – ulotka do pobrania!

Poniżej mam dla Was do pobrania ulotkę w której znajdziecie najważniejsze informacje o metodzie Baby-led weaning. Korzystajcie śmiało, dzielcie się z wszystkimi zainteresowanymi i wszystkimi, których chcielibyście zainteresować BLW 🙂 Wystarczy kliknąć na poniższy link, zapisać na dysk, wydrukować w formacie A4, złożyć na pół i gotowe. Ulotka została przygotowana na podstawie wersji oryginalnej dostępnej na stronie Gill Rapley: www.rapleyweaning.com w porozumieniu z autorką metody.

Ulotka.pdf

Zajrzyj też na stronę www.wegeblw.pl

Współtworzę ją razem z trzema innymi mamami.

Znajdziesz tam przepisy na potrawy dla wegemaluchów, opowieści mam, bardzo praktyczne porady i wiele ciekawych artykułów.

„Wegetariańskie BLW?” – Mój artykuł dla portalu Tatento.pl.

„Baby-led weaning w praktyce” – Wywiad, którego udzieliłam poradni dietetycznej Mój Dietetyk.

Leave a Reply

Udowodnij, że jesteś człowiekiem. Z maszynami nie rozmawiam ;) *